Takvim
UCUZBİLETBURDA

Anasayfa


     GÜNÜBİRLİK TUR

   
Ürün Kodu : KEMİAD 01
Üretici : KEMİAD
Fiyat : 160 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE SICAK BİR NEFES KEMER, KEMİAD TARAFINDAN KEMER'İN TANITIMI AMACIYLA OLUŞTURULMUŞ BİR PROGRAMDIR...
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE SICAK BİR NEFES KEMER

 

GÜNÜBİRLİK TUR PROGRAMI

 

Türkiye’nin güney sahilinde, Antalya’nın yaklaşık 33 km batısında yer alan Kemer, Türkiye’nin dünya çapında en popüler tatil beldelerinden birisi konumundadır. Beldibi Mevkiinden başlayarak Tekirova’ya kadar olan tüm kıyı tamamen doğal plajdır. Girintili çıkıntılı kıyılarında birçok koy ve küçük doğal limanlar bulunur. Kemer; muhteşem denizi, doğal güzellikleri, çam ormanları, tabiat parkları, koyları ve plajları, lüks tatil köyleri, otel ve resortları, restoranları, gece kulüpleri ve alışveriş imkanları ile tatilcilere unutulmayacak bir tatil imkanı sunmaktadır.

Antalya ve çevresinde en fazla tatil köyü, otel, pansiyon ve bungalow barındıran Kemer’de konaklama imkânları çok fazladır ve belli bir hizmet kalitesinin üzerindedir. Kemer özellikle Almanya, Rusya, Ukrayna, Hollanda ve İskandinav Ülkelerinden gelen yabancı turistlerin Türkiye’de deniz ve doğa tatili için en çok tercih ettiği tatil beldesidir.

Günübirlik Tur Programı:

 

07:00 Antalya’dan hareket.

Lara’dan başlayarak değişik noktalarda toplanarak Kemer’e hareket (Transfer noktaları tur kaydından sonra yolculara bildirilecektir.)

 

09:00 Meydan Restoranda kahvaltı

Açık alanda dere kenarında su şırıltıları eşliğinde doğa ile baş başa, ahşap kaplı sıcak sobanın yandığı portakal ağaçlarının manzarasında muazzam bir serpme kahvaltı.

 

11:00 Kahvaltı bitişi ve Olympos Teleferik alt istasyona hareket.

 

12:00 Olympos Teleferik ile Tahtalı Dağı zirvesine hareket.

Olympos teleferik Beydağları Sahil Milli Parkı’nın merkezinde 2365 m yüksekliğe sahip Tahtalı Dağı’nın zirvesinde bulunmaktadır. Nefes kesen yamaç paraşütü uçuşlarına çıkmak isteyenlerin tek adresi, Olympos Teleferik tesisidir. Zirvede kar manzarasında sıcak kahvenizi içerek manzaranın tadını çıkartmak mümkündür.

 

14:00 Zirveden iniş.

 

15:00 Kemer Merkez’e Varış ve Serbest Zaman

 

Kemer Liman Caddesi kavşağında duran otobüsümüzden inip Kemer Turuna başlıyoruz. Yenilenmiş alışveriş caddesi olan Liman caddesinden Ayışığı koyuna oradan Anadolu kültürünün örneklerini görmek için Yörük parkına kadar yürüyüş yapıp çay veya kahve molası vermek keyifli olacaktır. Arzu edenler deniz kenarında sahil yürüyüş yolunda yaklaşık 3 km parkurda deniz manzarasında yürüyebilir. Atatürk caddesinden saat kulesine doğru şehir turu atmak, alışveriş yapmak kışında açık kafelerde kahve molası vermek size kalmış bir eğlence olacaktır. Rehberimiz eşliğindeki gezimiz esnasında yine şehir merkezinde Ayışığı parkına yakın noktadaki Idyros Antik Kenti arkeolojik kazı çalışmalarını yerinde görmekte mümkündür.

 

19:00 Ayışığı mevkiinde Canlı müzik eşliğinde Akşam Yemeği

Ayışı koyundaki denize sıfır varil ateşi etrafında dalga sesleri eşliğinde orman manzarasında enfes bir yemek. Yemeklerdeki içecek ve alkol fiyata dahil değildir.

 

22:00 Kemer’den Antalya’ya doğru hareket.

 

23:00 Antalya’ya varış.

 

Not:

 

1-     Rehber tur programının tamamını gerçekleştirmek şartıyla sıralamada değişiklik yapabilir.

2-     Akşam yemeği için restoranlar menü ve ikramlar aynı olmak kaydıyla farklılık gösterebilir. Restoranların o günkü grubumuza hizmet verebilecek müsaitliğinin bulunması esas alınacaktır (Tüm restoranlar deniz ve/veya marina deniz manzaralıdır) İç mekan dizayn farkları mevcutluk gösterebilir. Tüm Mekanlarda Canlı Müzik mevcuttur.

 

ÜCRETE DÂHİL OLANLAR

 

* Antalya – Kemer – Antalya ve tüm gezi boyunca transferler

* Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

* Tur broşüründe bildirilen bütün turlar (panoramik şehir turları ve ekstra turlar),

* Profesyonel rehberlik hizmetleri,

* Zorunlu Seyahat Sigortası (65 yaş üzeri misafirler için sigorta prim farkı uygulamaktadır. Fark ayrı olarak 65 yaş üzeri misafirlerden talep edilecektir).

 

ÜCRETE DÂHİL OLMAYANLAR

 

* Öğlen yemeği,

* Tüm kişisel harcamalar,

* Akşam yemeğindeki Alkolsüz ve alkollü içecekler

* Şoför ve Rehber Bahşişleri (isteğe bağlı),

 

 

Bu program ve fiyatlar 01 Kasım – 01 Nisan arasında geçerlidir.

 

 
 
Firmamız tarafindan onaylanmıyan hiç bir talep formu geçerli sayılmaz.
Talep Formu
İsim
Adet / Kişi
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.Üyelik Girişi
Hava Durumu
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.74296.7699
Euro7.56247.5927