Anasayfa


     Basel, Strasbourg, Freiburg Turları Dahil!

   
Ürün Kodu : ALMANYA & FRANSA & İSVİÇRE
Üretici : AGUSTO TRAVEL
Fiyat : 549 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
ANTALYA ÇIKIŞLI DİREKT UÇUŞ İLE Basel, Strasbourg, Freiburg Turları Dahil! 23 Eylül & 21 Ekim & 19 Aralık & 29 Aralık 2023 Hareket 4 Gece
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar


2023 DÖNEMİ

ANTALYA’DAN DİREKT UÇUŞ!

Basel, Strasbourg, Freiburg Turları Dahil!

23 Eylül & 21 Ekim & 02 Kasım & 19 Aralık & 29 Aralık 2023 Hareket

4 Gece 5 Gün

               

 

1.Gün: Antalya  Basel-Strasbourg

Siz Saygıdeğer misafirlerimizle, Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali Sun Express Kontuarı önünde 03:00’da buluşuyoruz. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Sun Express Havayolları’nın XQ110 sefer sayılı uçağı ile saat 06:10’da Basel’e hareket edeceğiz. Saat 08:55’de Basel’e varıyoruz. Pasaport, bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından, rehberimizle buluşuyor ve alanda bekleyen aracımız ile panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Ünlü Rönesans yazarı Hollandalı Erasmus’un mezarının bulunduğu, Basel Manaserı, şehrin en güzel binalarından Hotel Les Trois Roi, şehrin ana meydanı ve pazar yeri Marktplatz, Hükümet Binası göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından, Strasbourg’a doğru hareket ediyoruz. Fransız Milli marşı “La Marseillaise”in yazıldığı yer olmasıyla tarihi bir öneme sahip olan Strasbourg, Alsace Kültürü’yle Fransız mimarisinin harmanlandığı bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. 1874 yılına kadar dünyanın en yüksek yapısı olma ünvanına sahip Notre-Dame de Strasbourg Katedrali, Rohan Sarayı, Kleber Meydanı ve geleneksel Alsace Evleriyle süslenmiş Petit France bölgesini geziyoruz. Gezimizin konaklama yapacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 

2.Gün: Strasbourg-Eguisheim-Colmar-Riquewihr-Strasbourg

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Eguisheim & Colmar & Riquewihr (70 Euro) turuna katılabilirler. Turumuzun ilk durağı, Alsace’nin şirin kasabalarından Eguisheim. Dar şirin sokaklarında, ahşap pencerelerinden ve balkonlarından güzel renkli sardunyalar sarkan evlerin arasında dolaşırken geçmiş zaman hikâyeleri arasında kaybolmaya başlayacaksınız.2003 yılından bu yana “Fransa’nın en güzel köyleri” kulübüne üye olan Eguisheim, “2013’te Fransızların favori köyü” seçilmiştir. Eguisheim turumuzun ardından 2.durağımız Colmar’a hareket. Rengârenk evleri, çiçeklerle süslenmiş sokakları ve güzelliğiyle, büyüleyici şehirlerden biri olan Colmar, Alsace Şarap Yolu rotasının başlangıç noktası olarak büyük önem taşımaktadır. Colmar'ın güzelliğine güzellik katan kanallar ise Ren Nehri'nin kolları. Nehir boyunca sıralanan ve tarihi 1200'lü yıllara kadar uzanan rengârenk tarihî binalar ise şehrin en belirgin, en kayda değer özelliği. Colmar turumuz sırasında, karnaval havasındaki sokaklarını turlarken üzerinde dev leylek yuvalarının bulunduğu, Aziz Martin Katedrali’ni, Rue Marchand’ı (Tüccar Sokağı) ve “Küçük Venedik” anlamına gelen “Petite Venise” bölgesini geziyoruz. Gezimizdeki son durağımız ise Alsace’ın en ünlü köyü olarak bilinen Riquewhir… Alsace usulü ahşap ve beton karışımı iki katlı evlerin birbirleriyle uyumu, birbirlerinden farklı renk ve ev şekilleriyle 1200 kişinin yaşadığı bu şirin şehri yılda 2 milyon kişi ziyaret etmektedir. Tarih, kültür ve doğa ile harmanlanmış bu harika şehirde fotoğraf çekmeye doyamayacaksınız. Gezimizin ardından, konaklama yapacağımız otele doğru yola çıkıyoruz.

 

3.Gün: Strasbourg-Heidelberg-Baden Baden-Strasbourg

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Heidelberg & Baden Baden turuna katılabilir. (70 Euro) Hayır, bütün Alman kentleri birbirine benzemez. Eğer gerçek bir Alman şehri görmek istiyorsanız, Hegel’in düşüne düşüne yollarını arşınladığı, "Goethe’nin ideal şehir dediği, dingin, şık, nezih ve derin bir şehir olan Heidelberg sizi mimari ve doğasının uyumuyla karşılayacak. Varışımızla birlikte, gerçekleştireceğimiz gezide Hauptstrasse, Marktplatz Meydanı, Eski köprü, Heidelberg Kalesi (dışarıdan) görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından, ikinci durağımız olan Baden Baden’e hareket ediyoruz. Almanya-Fransa sınırına yakın, şık, estetik ve bir o kadar da doğanın içinde huzurlu bir Alman şehri olan Baden Baden kaplıcalardan, kültür – sanat müzelerine, opera ve tiyatrolara ve hatta Avrupa’nın en meşhur kumarhanesini ziyaret etmeye kadar sayısız olanakları vardır. Ünlü Rus yazar Dostoyevski’nin kendi yaşantısından kesitlere de yer verdiği “Kumarbaz” isimli romanı bu şehirde geçmektedir. Bu sebeple, edebiyatseverlerin de ilgisini çekebilecek bir şehir Baden Baden. Gezimizin ardından, konaklama yapacağımız otele doğru yola çıkıyoruz.

 

4.Gün: Strasbourg-SchaffHausen Ren Şelalesi-Zürih-Luzern-Strasbourg

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz, tarafından ekstra düzenlenecek Schaffhausen Ren Şelalesi  & Zürih & Luzern turuna (90 Euro)  katılabilirler.  Gezimizde ilk durağımız Ren Şelalesi. 150 metre genişliği ve 23 metrelik yüksekliği ile Avrupa’nın en büyük şelalesinin etrafında, büyüleyici su sesi eşliğinde, yapacağımız yürüyüşümüzün ardından, İsviçre’nin en büyük kenti olan Zürih’e hareket ediyoruz. Zürih Gölü’nün kenarında ve Alp Dağları’nın eteklerinde konumlanan Zürih gerek tarihi geçmişi, gerekse kültürü ile yılın her döneminde milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi geçmişi Neolitik ve Bronz Çağı'na kadar giden şehrin ismi ise Turus'tan geliyor. M.S. 2. yüzyılda Roma işgali altında olan şehre Turicum adı verilmiş. Bu isim İsviçre Almancasına çevrildiğinde “Zuri” olarak okunuyor. Son yapılan verilere göre Avrupa’nın en yaşanabilir şehri olan Zürih, İsviçre’nin kültür başkenti olarak da adlandırılmaktadır. Varışımızla birlikte, Grossmünster, Fraumünster Kiliseleri’ni ve Avrupa’nın en büyük saat kulesi olan St. Peterskirche Kilisesini gördükten sonra şehrin alışveriş merkezi kabul edilen Bahnhofstrasse’yi turluyoruz. Gezimizin ardından, Luzern’e hareket ediyoruz. Bu büyüleyici şehirde, Kral 16. Louis ve ailesini korurken şehit olan 800 İsviçre askeri anısına yapılmış Aslan Anıtı, Şapel Köprüsü ve Luzern Gölü’nün muhteşem manzarasını gördükten sonra turumuzu bitiriyor konaklama yapacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 

5.Gün: Strasbourg-Freiburg-Basel Antalya

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Freiburg’a hareket ediyoruz. Almanya’nın dördüncü büyük şehri olan Freiburg, Almanya’nın güneyinde bulunan ve yeşille özdeşleşen şirin bir kenttir. Kara ormanların başkenti olarak da bilinen bu şehir günümüzde çevrecilik konusunda rol model üstlenmektedir. Yapacağımız şehir turunda Freiburger Münster (Katedral), Markthalle (Kapalı Pazar), Münsterplatz (Büyük Meydan), Rathausplatz, Kaiser Joseph Caddesi, Augustiner Platz, Adelhauser Platz, Gerberau göreceğimiz yerler arasındadır. Gezimizin ardından, Basel havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından, Sun Express Hava Yolları’nın XQ211 sefer sayılı uçuşu ile 18:55’de Antalya’ya hareket edeceğiz. Yerel saat ile 23:15’de Antalya’ya varışımızın ardından, bir başka Agusto Travel organizasyonunda buluşmak dileğiyle birbirimizle vedalaşıyoruz.

 

PAKET FIYATINA DAHIL OLAN HIZMETLER

 • Sun Express Havayolları seferi ile Antalya-Basel -Antalya Arası ekonomik sınıf uçak biletleri,
 • Havalimanı Vergileri,
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
 • Basel, Strasbourg ve Freiburg şehir turları,
 • 3* Otellerde v.b. 4 gece 5 gün kahvaltı dahil konaklama,
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri,

 

PAKET FIYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

 • Antalya’dan Vize Ücreti (200 Euro)
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • Paket fiyatına dahil edilmemiş her türlü hizmet,
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,
 • Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar,
 • İsteğe bağlı sürücü ve rehber bahşişleri,
 • Şehir vergileri (Direkt Otel Resepsiyonuna ödenir.)

 

Avantajlı Ekstra Tur Paketi: 230 Euro yerine 200 Euro!

Eguisheim & Colmar & Riquewihr Turu (70 Euro) + Heidelberg & Baden Baden (70 Euro) + Ren Şelalesi  &  Zürih & Luzern Turu (90 Euro) : 230 Euro yerine 200 Euro

0-2 yaş ücretsiz, 02-10 yaş %50 indirimlidir.

 

Önemli Not: Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Agusto Travel sorumlu tutulamaz.

 

 

Tur Tarihi:   23 Eylül 2023

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

599 Euro

150 Euro

589 Euro

150 EuroTur Tarihi:   21 Ekim 2023

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

599 Euro

150 Euro

589 Euro

150 EuroTur Tarihi:   02 Kasım 2023

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

DOLU

DOLU

DOLU

DOLUTur Tarihi:   19 Aralık 2023

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

549 Euro

150 Euro

539 Euro

150 EuroTur Tarihi:   29 Aralık 2023 (Yılbaşı Özel)

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

649 Euro

150 Euro

639 Euro

150 EuroÖNEMLİ NOTLAR

 • Seyahat edilecek ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği Covid kaynaklı prosedür değişikliklerinin takibi misafir sorumluluğundadır.
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Agusto Travel kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
 • Agusto Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Agusto Travel’dan tazminat hakkı yoktur.
 • Agusto Travel, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Agusto Travel sorumlu tutulamaz.
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Agusto Travel sorumlu değildir.
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Agusto Travel sorumluluğunda değildir.
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Ekstra turlar minimum 10 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Agusto Travel sorumlu tutulamaz.
 • Yol üzerindeki ekstra turlar gruptan en az 10 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Agusto Travel sorumlu tutulamaz.
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
 • Agusto Travel, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler v.b. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “Agusto Travel satış sözleşmesi” geçerlidir.

 

 

 
 
Firmamız tarafindan onaylanmıyan hiç bir talep formu geçerli sayılmaz.
Talep Formu
İsim
Adet / Kişi
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.Üyelik Girişi