Anasayfa


     BENELÜKS & PARİS

   
Ürün Kodu : BENELÜKS & PARİS
Üretici : AGUSTO TRAVEL
Fiyat : 749 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
ANTALYA ÇIKIŞLI BENELÜKS & PARİS 18 Kasım & 26 Aralık 2023 Hareket 7 Gece – 8 Gün
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar


2023 DÖNEMİ

ANTALYA’DAN DİREKT UÇUŞ!

BENELÜKS & PARİS

18 Kasım & 26 Aralık 2023 Hareket

7 Gece – 8 Gün – 7 Gece Konaklama

 

              

1.Gün: Antalya  Dusseldorf-Amsterdam

Siz Saygıdeğer misafirlerimizle, Antalya Dış Hatlar gidiş Terminali Sun Express kontuarı önünde uçuştan 3 saat önce buluşuyoruz.  Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin ardından, Sun Express Hava Yollarının XQ184 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:35’te Düsseldorf’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:35’te varışımızın ardından, alanda bekleyen aracımız ile Amsterdam’a hareket.  Varışımızla birlikte şehir turumuz başlıyor. 178 farklı milletten insanın yaşadığı bu büyüleyici şehirde Dam Meydanı, Ulusal Anıt, Kraliyet Sarayı, Çiçek pazarı, Kırmızı Fener Sokağı ve Merkez istasyon görülecek yerler arasındadır. Turumuz sonrası dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek, Amsterdam Kanallar turuna katılabilirler. (20 Euro) 100 km’yi aşan ve 165 kanalı bulunan Amsterdam’ın kanallarını tekne ile gezerken Amsterdam’a farklı bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız. Gezimizin ardından, konaklama yapacağımız otele doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

2.Gün: Amsterdam

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hollanda İncileri (Marken & Volendam & Rotterdam & Delft & Lahey) turuna katılabilirler. (100 Euro) Turumuz, Marken Adası’yla başlıyor. Daha önce ada olan fakat, daha sonra kara ile arası doldurularak kara bağlantısı sağlanan bu harika adanın içini gezdikten sonra, Volendam’a hareket ediyoruz. Volendam limanı, Hollanda karakteristik evleri ve geleneksel kıyafetli insanlarıyla görür görmez insanların etkisi altına alan bir yer. Leziz deniz ürünlerinin, leziz peynirlerin tadına bakabileceğiniz ve ucuz hediyelik eşya alabileceğiniz bu kasabada güzel bir zaman geçirdikten sonra Hollanda’nın ikinci büyük şehri olan Rotterdam’a geçiyoruz. Avrupa’nın en büyük limanı olan Rotterdam’da Euromas Kulesi, Eski Liman bölgesi, Erasmus ve William köprüsü ve Kübik evler görülecek yerler arasındadır. Gezimiz sonrası, Delft’e hareket ediyoruz. Kanalları, büyük oranda korunmuş eski yapıları ve Mavi boyayla işlenmiş porselenleriyle ünlü bu şehirde yapacağımız turumuzun ardından, Lahey’e (Den Haag) geçiyoruz. Nüfus yoğunluğu bakımından Hollanda’nın 3.büyük şehri olanda Lahey’de Hollanda Krallığı hükümeti, bakanlıklar, parlamento, Hollanda Yüksek Mahkemesi ve Hollanda Devlet Konseyi bulunmaktadır. Bir nevi gizli başkent olan bu güzel şehri gezdikten sonra otelimize doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

3.Gün: Amsterdam-Brüksel

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Brüksel’e hareket. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra düzenlenecek Brugge turuna katılabilirler. (50 Euro) Unesco tarafından koruma altında olan, Brugge çikolataları, dantelleri, biraları ve en önemlisi Orta çağdan kalma   mimari yapısıyla ve sandal turuna çıkılan kanallarıyla ünlüdür. Öyle ki; kanalların güzelliği turistik sebebiyle Kuzeyin Venedik’i olarak bilinir. Bu güzel şehri gezdikten sonra Brüksel’e hareket. Varışımızla birlikte Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Brüksel katedrali, Şehir meydanı, Borsa binası, Atomium anıtı, Manneken Pis heykeli görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından, otelimize doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

4.Gün: Brüksel-Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Paris’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Charles de Gaulle ve Zafer Takı, Champs Elysees, Louvre Müzesi ve piramit, Etoile Meydanı, Grand Palais ve Petit Palais sergi sarayları, Concorde Meydanı ve Obelisk Taşı, Fransa Parlamento binası, 3* Alexsandre Köprüsü, Seine Nehri, Napolyon’un Mezarı ve Eiffel Kulesi görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından, otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 

5.Gün: Paris

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Paris’in İncileri ve Seine Nehri (Eiffel Kulesi + Seine Nehri Tekne Gezisi + Montmarte Ressamlar Tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali) turuna katılabilirler. (100 Euro) Turumuz öncelikle Paris’in simgesi haline gelmiş ve Dünya’nın en önemli yapıtlarından olan Eiffel Kulesiyle başlıyor. Bu turumuzda, Eiffel Kulesinin 2. Katına çıkarak Paris’i yukarıdan keşfetme şansı bulacaksınız. Turumuz, Siene nehri üzerinde tekne gezisi ile devam ediyor. Nehrin her iki yanındaki tarihi yapıtları nehir üzerinden gördükten sonra Paris’in en yüksek tepesi olan Montmarte tepesine teleferik ile çıkıyoruz. Halen bohem hayatın yaşandığı bu bölgede bir zamanlar; Pablo Picasso, Henry Toulouse Lautrec, Dalida, Vincent Van Goh ve Jean Marais gibi önemli sanatçılar izler bırakmıştır. Paris’in büyük bir bölümünden görülen Sacre Coeur(Adaklar Kilisesi) ilk göreceğimiz yapı olacak. Bu yapıyı yakından gördükten sonra Tertre Meydanında alışveriş ve portrenizi yaptırabileceğiniz molanın ardından Fransa tarihinin bir sembolü, hem de Paris’in silüetinin vazgeçilmez bir parçası olarak nitelenen Notre Dame katedralini ziyaret ediyoruz. Notre Dame 1137 – 1180 yılları arasında hüküm süren Kral VII.Louis’nin emriyle Paris’in siyasi, ekonomik ve kültürel gücünü dünyaya göstermek için inşa edilmiştir. Bu muhteşem yapıyı gördükten sonra kısa bir fotoğraf molası veriyoruz ardından otelimize transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenecek Paris by Night turuna katılabilirler. (45 Euro) Parisi bir de ışıklar altında görmek ister misiniz? Champs Elysees, Concorde Meydanı, Louvre Müzesi ve daha birçok ünlü bulvarları, binaları ve meydanları ışıklar altında görme imkânı bulacaksınız. Trocedaro Meydanından ışıl ışıl parıldayan Eiffel kulesi için fotoğraf molası verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Geceleme otelde.

 

6.Gün: Paris

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. (120 Euro) Eurodisney bir masal şehri. İçindeki çocuğu yaşatan her yaştan insanın zevk alacağı bu eğlence merkezinde Indiana Jones, Krayip korsanları mağarası, Uzaya yolculuk, Hayaletler evi ve çok daha fazlası ile harika vakit geçireceksiniz. Gezimizin ardından, otelimize doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otelimizde.

 

7.Gün: Paris - Lüksemburg

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Lüksemburg’a doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte Lüksemburg şehir turumuz başlıyor. Notre Dame Katedrali, Dükler Sarayı, Belediye Binası ve Anayasa Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Remich & Schengen turuna katılabilirler. (35 Euro) 3 Ülkenin (Lüksemburg, Almanya, Fransa) tam ortasında yer alan, Schengen kasabasıyla turumuz başlıyor. Schengen kasabasının önemi Avrupa birliği Ülkeleri arasında serbest dolaşım antlaşması burada imzalanmıştır. Schengen antlaşmasının imzalandığı bina ve anıt önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra üzüm bağlarının arasından Remich’e ulaşıyoruz. Sessiz ve huzurlu olan bu kentte Lüksemburg’un uyguladığı düşük vergi politikaları ve sınır konumunda olmasından dolayı küçük dükkânlardan kahve, alkollü içki ve sigarayı duty free mağazalarından bile çok daha ucuza alabilirsiniz. Gezimizin ardından, otelimize doğru hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

 

8.Gün: Lüksemburg - Dusseldorf Antalya

Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından, Sun Express Hava Yolları’nın XQ185 sefer sayılı uçağı ile saat 13:35’te Antalya’ya hareket ediyoruz. Saat 19:15’de Antalya’ya varışımızın ardından, başka bir Agusto Travel seyahatinde görüşmek dileğiyle birbirimizle vedalaşıyoruz.

 

PAKET FIYATINA DAHIL OLAN HIZMETLER

 • Sun Express Havayolları seferi ile Antalya-Dusseldorf-Antalya Arası ekonomik sınıf uçak biletleri,
 • Havalimanı Vergileri,
 • Alan-Otel-Alan transferleri ve şehirlerarası transferler,
 • 7 Gece 8 Gün oda kahvaltı konaklama,
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti.

 

PAKET FIYATINA DAHIL OLMAYAN HIZMETLER

 • Antalya’dan Vize Ücreti (200 Euro)
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (15 Euro)
 • Paket fiyatına dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet,
 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri,
 • Ekstra Turlar ve Kişisel Harcamalar,
 • İsteğe bağlı şoför ve rehber bahşişleri,
 • Şehir Vergileri (Direkt Otel Resepsiyonuna Ödenir.)

Önemli Not: Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Agusto Travel sorumlu tutulamaz.

 

 

Tur Tarihi:   18 Kasım 2023

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

749 Euro

210 Euro

739 Euro

150 EuroTur Tarihi:   26 Aralık 2023 (Yılbaşı Özel)

Otel Adı

2/3 Kişilik Oda'da Kişi Başı

Tek Kişilik Oda Farkı

2 - 11,99 Yaş Arası

0 - 1,99 Arası

3* Oteller vb.

699 Euro

210 Euro

689 Euro

150 Euro

 


ÖNEMLİ NOTLAR

 • Seyahat edilecek ülkelerin Sağlık Bakanlıklarının belirlediği Covid kaynaklı prosedür değişikliklerinin takibi misafir sorumluluğundadır.
 • Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.
 • Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.
 • Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından Agusto Travel kesinlikle sorumlu değildir.
 • Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.
 • Agusto Travel konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde Agusto Travel’dan tazminat hakkı yoktur.
 • Agusto Travel, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.
 • Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak Bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.
 • Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.
 • Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Agusto Travel sorumlu tutulamaz.
 • Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden Agusto Travel sorumlu değildir.
 • Grup biletlerinde havayolu kuralı geçerli olup, grup bileti kuralı gereği gidiş uçuşu kullanılamaz ise dönüş uçuşu da kullanılamaz.
 • Türkiye çıkışlı uçakların genelinde valiz ağırlığı 20Kg’dır. Bu ağırlık uçak firması ve gidilecek ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Gidilen ülkelerdeki iç hat uçuşlarında bu ağırlık 15Kg’a düşebilmektedir. Fazla bagaj ağırlık/ fiyat kuralları havayolları tarafından belirlenmekte olup, Agusto Travel sorumluluğunda değildir.
 • Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 • Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.
 • Ekstra turlar minimum 10 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Agusto Travel sorumlu tutulamaz.
 • Yol üzerindeki ekstra turlar gruptan en az 10 kişinin katılımı olduğu takdirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.
 • Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Agusto Travel sorumlu tutulamaz.
 • Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.
 • Agusto Travel, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programlarda belirtilen tüm otel isimler v.b. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.
 • 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave acılan kapanan ek yataktır.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.
 • 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.
 • İptal ve değişiklik durumunda “Agusto Travel satış sözleşmesi” geçerlidir.

 

 

 
 
Firmamız tarafindan onaylanmıyan hiç bir talep formu geçerli sayılmaz.
Talep Formu
İsim
Adet / Kişi
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj
 
 
 
   Sipariş sözleşmesinin tamamını okuduğumu ve anladığımı beyan ederim.Üyelik Girişi