• https://www.facebook.com/Kındıl Turzm
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905330337844
  • https://www.twitter.com/@kndlTurizm
  • https://www.instagram.com/kndltravel
UCUZBİLETBURDA

TÜRSAB BATI ANTALYA B.T.K.

14.10.2019 tarihinde yapılan TÜRSAB Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu seçimleri sonrasında tekrardan yapılan ve Mavi Liste olarak tek liste girdikleri seçimi rekor bir katılım ile sağlamış olup tekrardan kazanan Acentamız Sahibi Mehmet AKBABA’nın da Asil Yönetim Kurulu Listesinde olduğu, Sayın Rıza PERÇİN’in ekibi tebrik ederiz. Ekibin geçen dönem seçim vaatleri içinde olan ve bu dönemde aynı uygulamaya devam edilecek olan Kemer İlçe Acentalarının işlemlerini kolaylaştıracak olan Kemer İrtibat Bürosu için Yönetim Kurulu oy birliği ile KINDIL TURİZM SEYAHAT ACENTASI seçilmiş ve Temsilci olarak şirket sahibimiz olan Mehmet AKBABA tekrardan Yönetim Kurulu Kararı ile seçilmiştir.
25.02.2018 tarihinde yapılan TÜRSAB Genel Merkez seçimleri sonrasında yenilenen ve yeni yapısına kavuşan TÜRSAB, Kemer’den Patara’ya kadar uzanan bölgenin Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu ile Temsil edilmesi kararını almış ve 28.07.2018 tarihinde Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu seçimi yapılmıştır. Mavi ve Beyaz Listenin yarıştığı seçimi Mavi liste olan ve Acentamız Sahibi Mehmet AKBABA’nın da Asil Yönetim Kurulu Listesinde olduğu, Sayın Rıza PERÇİN’in ekibi açık ara kazanmıştır. Ekibin seçim vaatleri içinde olan ve Kemer İlçe Acentalarının işlemlerini kolaylaştıracak olan Kemer İrtibat Bürosu için Yönetim Kurulu oy birliği ile KINDIL TURİZM SEYAHAT ACENTASI seçilmiş ve Temsilci olarak şirket sahibimiz olan Mehmet AKBABA seçilmiştir. TÜRSAB Genel Merkezine gönderilen karar Genel Merkez 27. Yönetim Kurulu Toplantısının 7. Karar maddesi gereğince Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Kemer Alan Temsilcisi olarak atanmış olduğunu karara bağlamış ve resmi yazısını 09.11.2018 tarihli dilekçe ile resmen ilan etmiştir.


 Genel Merkez 27. Yönetim Kurulu Toplantısının 7. Karar maddesi gereğince Batı Antalya Bölge Temsil Kurulu Kemer Alan TemsilcisiŞirket Sahibimiz Mehmet AKBABA’nın Notu:

Bölgemizdeki sorunları iyi bildiğimizi, tespitlerimizi yaptığımızı ve çözümler için aklımızda olan projelerimizi dinleyip, yorumlayıp daha sonrasında da bize inanıp, bizi destekleyen Tüm Acenta ve Acenta Sahibi & İmza Yetkilisi Arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bölgemizdeki sorunların çözümü için görevi aldığımız günden itibaren durmadan çalıştığımızı bildirmek isteriz. Acentalarımızla yaptığımız çeşitli toplantı ve etkinlikler ile birlikteliğimizi pekiştirip çözümler için çalışmalar yapıyoruz. 2019 yılında da bu çalışmaların ilk meyvelerini toplamak için çaba harcıyoruz. Güveniniz için teşekkür ederiz…

Mehmet AKBABA'nın Notu (15.10.2021 Tarihli): 

14.10.2021 Tarininde TÜRSAB Genel Merkezinden gelen evrak ile 2. kez onure edilmiş bulunmaktayım. BTK Başkanımız Sayın Rıza PERÇİN'in tarafıma duymuş olduğu güven ve verdiği yetkiler ile Kemer İl Alan Temsilcisi olarak Genel Merkez tarafından 2. kez atama ile görevlendirilmiş bulunmakatayım. Hem Genel Başkanımız Sayın Firuz BAĞLIKAYA'ya ve Yönetim Kuruluna hem de Batı Antalya BTK Başkanımız Sayın Rıza PERÇİN ve Yönetim Kurulu mesai aradaşlarıma ve bölgemizdeki acenta sahibi, imza yetkilisi ve çalışanlarana bana duydukları güvenden ötürü teşekkür ederim...Üyelik Girişi